LANYTECH

Blok textu: Pavol Lány
Blok textu:  
Blok textu:

PS ONE-Spoznajte budúcnosť parkovacích systémov!

Najmodernejší parkovací systém od Came stelesňuje budúcnosť parkovacích systémov a obsahuje všetky pokrokové technológie. PS ONE je postavený na plne funkčnom internetovom rozhraní umožňujúcom jednoduché ovládanie, riadenie a technickú podporu z akéhokoľvek miesta s prístupom na internet. Ide o produkt poskytujúci široké spektrum riešení pre letiská, štadióny, parkovacie domy, biznis centrá, s možnosťou čítania 2D čiarových a QR kódov, riadením taríf a prepojením na rezervačný alebo dochádzkový systém. PS ONE je veľmi flexibilný parkovací systém s jednoduchým a intuitívnym ovládaním vyrobený pre maximálnu prepojiteľnosť a systémovú integráciu.

PS BARCODE-Riešenie s čiarovým kódom pre všetky typy parkovísk
PS Barcode je inovatívny systém od Came pre obsluhu príležitostných zákazníkov, vozidiel s predplateným parkovaním alebo rezidentov. Ponúkané vstupné a výstupné jednotky, rôzne modely automatických a manuálnych pokladní s vlastným softvérom umožňujú prispôsobenie systému podľa potrieb zákazníka. Jedná sa o ideálne riešenie do nákupných centier, výstavísk, letísk a staníc.

PS TOKEN-Systém na žetóny pre všetky typy parkovísk


PS Token je nový parkovací systém riadenia prostredníctvom TAG čipov. Žetón so zabudovaným čipom môže byť uložený v aute alebo v peňaženke a ponúka kompletné a užívateľsky jednoduché riešenie pre príležitosných návštevníkov ale aj pre zákazníkov s predplateným vstupom.

PS EASY-Jednoduchosť na dosah
PS Easy je najlepšie riešenie pre parkoviská bez obsluhy s úhradou mincami. Tento parkovací systém je jednoduchý na použitie, nevydáva a poskytuje bezpečnú, jednoduchú a rýchlu obsluhu. PS Easy umožňuje veľmi jednoduchú inštaláciu, nevyžaduje žiadne zvláštne požiadavky na zabudovanie a je možné ho rozšíriť o čítačku bezkontaktných kariet pre pravidelných zákazníkov.