LANYTECH

Blok textu: Pavol Lány
Blok textu: 
Blok textu:                   LANYTECH

BK  Do 800-1200-1800-2200 kg
Pohon je určený pre obsluhu posuvných brán pre apartmánové domy a rezidenčné štvrte, priemyselné a verejné zóny. Je absolútnou špičkou pokiaľ ide o služby a bezpečnosť. . Vyrába sa v 9-tich verziách pre pokrytie najrôznejších požiadaviek týkajúcich sa veľkosti, váhy a intenzity prevádzky posuvnej brány.

BY-3500T  Pour vantaux jusqu'à 3500 Kg
Tento model je ideálnym riešením pre veľkorozmerné krídla posuvných brán, priemyselných vstupných brán, a to pre svoj výkon a spoľahlivosť. Elektronika novej generácie umožňuje programovanie brány pre čiastočné otvorenie, kontrolu riadeného fungovania bezpečnostných prvkov a automatické zablokovanie ovládania v prípade výskytu prekážok v zóne brány.

BX  Do 400-600-800 kg
Pohony série BX sú ideálnym riešením pre apartmánové domy a rezidenčné zóny. Vďaka novej ovládacej elektronike spĺňajú všetky legislatívne normy. Možnosti individuálnych riešení začínajú 230V verziou až po nízkonapäťové 24V verzie a motory pre intezívnu prevádzku.

BX-243 do 300 kg
Pohon BX-243 je vďaka modernému dizajnu a 24V motoru ideálnym pre posuvné brány v rodinných domoch. Je vybavený zabudovaným ovládacím panelom novej generácie, spĺňa všetky európske štandardy. Je spoľahlivý s dlhou životnosťou.