LANYTECH

Blok textu: Pavol Lány
Blok textu:  
Blok textu:

ATI

Dve verzie pre krídla brány do 3 m a 5 m

Tieto pohony vedia uspokojiť aj veľmi špecifické požiadavky na obsluhu v extrémnych podmienkach priemyselných zón a prevádzok s intenzívnou premávkou. Sú robustné, kompaktné a spoľahlivé.

KRONO Dve verzie pre krídla brány do 3 m a 5 m 
Pohon Krono je ideálnym riešením pre kované brány, je robustný, tichý a jeho dizajn dokonale ladí s eleganciou kovaných brán. Jeho technológia zaručuje spoľahlivý chod s dlhou životnosťou.

AXO  krídla brán do 7 m
AXO je nový elektromechanický pohon navrhnutý pre dlhú životnosť a maximálnu bezpečnosť aj pri veľmi veľkých krídlových bránach. Revolučný závit s dvomi koncami výrazne znižuje opotrebenie celého mechanizmu. Nárazová sila pohybu krídla brány je dimenzovaná tak, aby bola v súlade s európskymi normami.

FAST  Pre krídla brán do 2,3 m
Pohon Fast patrí do inovatívnej rady univerzálnych a výkonných pohonov s možnosťou uchytenia na stredné a veľké podporné stĺpy. Inštalácia pohonu Fast je rýchla a bez potreby ďaľšej práce na stĺpe alebo samotnej bráne.

FROG-J  Pre krídla brán do 1,8 m
Frog-J je pohon ideálny pre krídlové brány s dĺžkou krídla nepresahujúcou 1,8 m. Je vysoký len 85 mm, nevyžaduje predprípravu. Nový 24V motor pracuje aj v núdzovom režime a vylepšená elektronika neustále kontroluje plynulosť a bezpečnosť pohybu.

STYLO  Pre krídla brán do 1,8 m
Malý veľkosťou ale veľký výkonom. Pohon Stylo je nové riešenie pre malé a stredné krídlové brány. Jeho dizajn je úzky, kompaktný a exkluzívny. Je jednoducho inštalovateľný aj na už existujúce brány alebo na brány bez predprípravy, a to aj na veľmi úzke piliere. To najlepšie z technológie Came a bezpečnosti sústredené len do niekoľkých mála centimetrov.